Metsarada

Paralepa terviserajal on 2,5 km ring ja 4,6 km ring. Kui võtad istmega kelgu, saad panna pisipõnni hoopis istuma ja läbida mõlemad ringid. Tavaliselt saab tunniga hakkama. Kelkudel on suusad all. Seljakoti jaoks on olemas ka kelkudele korvid. Saad soovi korral peale endale teki ja istmele lambavilla. 2,5 km pikkune rada on pimedas valgustatud.

Koduleht on uuendamisel, küsi hinda arno@liigubjaloob.ee

Jäärajad

Koduleht on uuendamisel ja teave uuendamisel, küsi hinda ja muud arno@liigubjaloob.ee

Väike-Viik ringrada

Väikesel viigil on 1,4 km pikkune ringrada. Viigi äär on õhtuti ka valgustatud. Kui soovid jääl kelgutada või uisutada tuisuse ilma korral, siis viigil on võrreldes merega natuke tuulevaiksem.

Koduleht on uuendamisel, küsi hinda arno@liigubjaloob.ee

Matkad

Aegajalt teeme ettetellimusel matku Tauksile ja Liialaiule, Einbysse ja Silgurahule, Kalevipoja kivideni või hoopis Hobulaiule ning Vormsile. Arvestada tuleb siiski sellega, et kui on jääl lund palju, siis eritellimuste puhul lisanduvad raja lahtilükkamise kulud. Vahest võib tuul mere jääl olla väga tugev või tuleb mõni muu takistus ette (näiteks liiga lai lahvandus). Seepärast ei pruugi alati esialgselt valitud sihtkoht kõige lemmikumaks enam osutuda ja tuleb olla valmis muudatusteks sihtkoha suhtes ka vahetult enne matka toimumist. Jääd uurime samuti enne matku. Oleme lisaks laenutanud kelke ka iseseisvalt matkajatele.

Hinnad on matkadel kokkuleppel. Rühmadele alates 15 kelgust on soodustused.