Eva Kalbus

Eva Kalbus

Olen lõpetanud Lembit Petersoni ja Tõnis Rätsepa hoolsa juhendamise all Eesti Humanitaarinstituudi teatriõppe. Samuti Eesti Muusikaakadeemia klaveri eriala.
2004. aastast töötan teatriõpetajana. Pikalt olin tegev Viimsi Koolis, kus lõin ka näitetrupi KOKK (ehk Kunstiliselt On Kõik Korrektne). Alates 2012. aastast õpetan Tallinna 32. Keskkooli teatrisuuna õpilasi. KOKK on laienenud ning nüüd tegutseb teatristuudio ka Tallinna Saksa Gümnaasiumis (algklassides) ning 2015. aasta sügisest ka Tallinna 32. Keskkoolis.
Muusikaline tegevus käib foonina minuga kaasas. Enamasti helikujundan ise oma lavastused, õpetan klaverit, vahel astun siin-seal ka klaverimängijana üles.
Teen eneseväljendusteemalisi õpitubasid – „ Loovuse ja koostöö harjutused ja mängud klassiruumis“, „Läbi liikumis- ja tähelepanuharjutuste turvalise koostööni“.

eva@liigubjaloob.ee

 +372 505 2266

anne

Anne Suislep

Olen lõpetanud Eesti Humanitaarinstituudi teatriõppe ning  Haapsalu kutsehariduskeskuses loodusturismi. Olen töötanud erinevatel laevadel mängujuhina ja abikruiisijuhina. Juhendanud näiteringe Vigalas, Nigulas ja Haapsalus. Korraldanud erinevaid sündmusi Haapsalus ning juhtinud projekte Miksteatris. Juhendan Haapsalu Noorte Huvikeskuses loovus-ja draamaringi “Mäng”. Olen Lääne-Eesti Ingerisoomlaste seltsi liige-
Teen “Rohelise draama” ja “Teatrimängu” õpitubasid.

anne@liigubjaloob.ee

+372 5330530