Eva Kalbus

Eva Kalbus

Olen lõpetanud Lembit Petersoni ja Tõnis Rätsepa hoolsa juhendamise all Eesti Humanitaarinstituudi teatriõppe. Samuti Eesti Muusikaakadeemia klaveri eriala.
2004. aastast töötan teatriõpetajana. Pikalt olin tegev Viimsi Koolis, kus lõin ka näitetrupi KOKK (ehk Kunstiliselt On Kõik Korrektne). Alates 2012. aastast õpetan Tallinna 32. Keskkooli teatrisuuna õpilasi. KOKK on laienenud ning nüüd tegutseb teatristuudio ka Tallinna Saksa Gümnaasiumis (algklassides) ning 2015. aasta sügisest ka Tallinna 32. Keskkoolis.
Muusikaline tegevus käib foonina minuga kaasas. Enamasti helikujundan ise oma lavastused, õpetan klaverit, vahel astun siin-seal ka klaverimängijana üles.
Teen eneseväljendusteemalisi õpitubasid – „ Loovuse ja koostöö harjutused ja mängud klassiruumis“, „Läbi liikumis- ja tähelepanuharjutuste turvalise koostööni“.

 

anne

 

Anne Andre

Olen lõpetanud Eesti Humanitaarinstituudi teatriõppe ning hetkel õpin Haapsalu kutsehariduskeskuses loodusturismi. Olen töötanud erinevatel laevadel mängujuhina ja abikruiisijuhina. Juhendanud näiteringe Vigalas, Nigulas ja Haapsalus. Korraldanud erinevaid sündmusi Haapsalus ning juhtinud projekte Miksteatris.
Hetkel on minu põhitööks kultuuritöö Haapsalus ning samuti juhendan Haapsalu Noorte Huvikeskuses loovus-ja draamaringi “Mäng”. Olen Lääne-Eesti Ingerisoomlaste seltsi liige ning tantsin rahvatantsurühmas “ Kalurineiud”.
Teen “Rohelise draama” ja “Loovuse” õpitubasid ning aitan sisustada laste sünnipäevi erinevate vahvate mängudega. Kehastun piraadist kuni printsessini 🙂

 

 

pipi

Triin Rosin

Olen lõpetanud nii Keskkonnakorralduse eriala Tallinna Ülikoolis ja Gümnaasiumi loodusteaduste õpetaja (füüsika) magistri Tartu Ülikoolis. Oman seega nii keskkonnaalaseid teadmisi kui ka pedakoogilist oskusi laste õpetamisel looduse vallas.
Mitme projekti raames olen koos Anne Andrega korraldanud lastele, noortele ja täiskasvanutele “Rohelise draama” õpitubasid.
Minu harrastuseks on ka maalimine, olen läbinud Haapsalu täiskasvanute kunstikooli. Tegutsen ka Haapsalu Loomekeskuses, kus viin suviti läbi laste õpitubasid kunsti vallas.
Hilises eas tekkis huvi jalgpalli vastu ja oman C kategooria noortreeneri litsentsi ning olen olnud jalgpallitreener Läänemaa Jalgpalliklubis ja Taebla gümnaasiumis.
Juhuste tahtel olen mitmel korral mänginud ka Pipit laste sünnipäevadel.